POTANSİYELİN GÜCÜ

SİDE GAYRİMENKUL YATIRIMLARI VE İNŞAAT A.Ş.

1991 yılında Mustafa Şat tarafından kurulan Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş. kurulduğu yıldan itibaren perakende mağazacılık, restoran işletmeciliği, gayrimenkul kiralama ve işletme, kentsel dönüşüm projeleri gibi alanlarda faaliyet göstermiştir. 2015 Yılında ise Bodrum Mirage Marina Projesi ile inşaat sektöründeki çalışmalarına hız ve prestij kazandırmıştır.

Kurucu Mustafa Şat’ın yıllar boyu perakende ve gıda sektörlerinde göstermiş olduğu yenilikçi, ilerici ve istikrarlı yapı Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş.’nin inşaat sektöründeki faaliyetlerine de yansımış, Mirage Marina Bodrum Projesi şimdiden Bodrum Yarımadası’nda üretilecek yeni projelerin teminatı haline gelmiştir.

Bodrum’un her yıl yaklaşık 10-20 bin kişilik bir göç alması ve şehrin merkezinde bu yoğun göçe cevap verecek üst düzey projelerin bulunmaması Mirage Marina Bodrum Projesi’nin çıkış noktası olmuştur. Yarattığı yatırım olanakları ve yaşam alanları ile Mirage Marina Bodrum, şirketin inşaat sektöründeki isabetli karar ve faaliyetlerini ön plana çıkartmaktadır. Bu durum, alıcı bazında bir güven ve Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş. ‘nin geleceğe yönelik yeni projeleri açısından beklenti yaratmaktadır.

Mirage Marina Bodrum Projesi ile 12 ay boyu hem şehrin merkezinde olup hem de doğa ile iç içe yaşamın kapılarını açan Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş. , öncelikle Bodrum’da olmak üzere yeni ve daha güçlü projeler ile alıcıların karşısında olmayı hedefliyor.

© Mirage Marina - Bodrum