Daha İyisine Hoş Geldiniz

Tek amaç uğruna yola çıktık: Herkesin Bodrum hayalini gerçekleştirmek.

Bodrum’a bir kez gelmiş herkesin hayalini kurduğu huzurlu Bodrum yaşamını Mirage Marina Bodrum ile gerçeğe dönüştürüyoruz.

Bir yaşam düşünün: 12 ay boyunca Bodrum’un en güzel manzaralarına günaydın diyeceksiniz. Doğa tüm ihtişamıyla her nefeste çevrenizi saracak. Ama aynı zamanda da şehir yaşamının göbeğinde olacaksınız. Kulağa imkansız gelse de Mirage Marina Bodrum ile artık gerçek…

Yenilikçi mimari yaklaşımı, her evde sunduğu teknolojik donanımı ile en kaliteli ürünlerle düzenlenen Mirage Marina Bodrum Projesi, Bodrum Marina’ya 10 dakika, Bardakçı Koyu’na 5 dakika yürüme mesafesinde konumlandırıldı. Doğanın huzurunu rezidans konforuyla yaşayabileceğiniz Mirage Marina Bodrum, bu anlamda yatırımcılarına kazanç, içinde yaşam sürenlere ise sonsuz bir huzur vadediyor.

Evinize her girdiğinizde size ne kadar özel olduğunuzu hatırlatmak için lobimizi hazırladık. Yuvanızı sizinle konuşturan akıllı sistemler ile evinizi donattık. Bodrum’daki yaşamınızın keyfini sürün diye evinizi kışın ısıtan, yazın serinleten VRV sistemleri ile iklimlendirdik, mantolama ile hayatınıza 4 mevsim bahar havasını sabitledik. Ortak alanlarda ise, botanik bahçesinden engelli çocuk parkına kadar her detayı titizlikle düşündük. Uzun soluklu komşuluk ilişkilerinin kurulacağı oyun odaları hazırladık. 24 saat kesintisiz güvenlik sistemlerimiz ve görevlilerimizle huzurunuzun bozulmaması için tüm önlemleri aldık.  Araç park etme stresinizi ortadan kaldırdık. Yaşamınıza sağlık katmak için spor, fitness, sauna ve bahar aylarından itibaren keyfini sürmeye başlayabileceğiniz havuz alanları oluşturduk. Size kalan tek şey hayallerinizi gerçekleştirecek adımı atmak.

Unutmayın; kurduğunuz hayallerin bile “Daha İyisi” Mirage Marina Bodrum’da.

© Mirage Marina - Bodrum